This 4" x 12" plastic carrier nipple is from Zurn. Zurn model number P1203-TC-12CPLG.
EC Part Number: #SP6664
Manufacturer Number: P1203-TC-12CPLG
Manufacturer: Zurn
EC Part Number: #SP6664
Manufacturer: Zurn
| Manufacturer |
|---|
FLUSH VALVE FITS ONE PIECE CLOSETS
Part # 05824
FLAPPER – FITS MOST CHEMICAL RESISTANT RED
Part # 05330
FLUIDMASTER 400A BALLCOCK – FLUIDMASTER PRO 45
TRIPLE SEAL TANK BALL – 3"